„Na sezónu nijak nehledíme. Prostě je potřeba pokračovat v započaté práci, řada projektů se musí přes zimu připravit, na dalších pokračovat a některé i případně dokončit. Naštěstí nám počasí letos opravdu přeje," uvedl starosta Králova Dvora Petr Vychodil.
Díky příznivému počasí se pravděpodobně ještě letos obyvatelé sídliště Nad Stadionem a na náměstí v lokalitě Počaply dočkají nových podzemních kontejnerů.

„Rádi bychom tuto akci dokončili do konce letošního roku," upozornil starosta Králova Dvora.
„Jsem za podzemní kontejnery moc ráda. Díky nim bude u nás na sídlišti pořádek. Když byly kontejnery na plast plné, tak lidé odkládali tašky s lahvemi k nim na zem. Pak zafoukal vítr a lahve se povalovaly všude kolem," poznamenala k investiční akci Simona Jedličková z králodvorského sídliště Nad Stadionem.

V prosinci a následně i v lednu bude vedení králodvorské radnice připravovat další náročnou stavební akci, kterou je výstavba chodník v lokalitě Levína.

„Musíme připravit kompletní žádost o dotaci. Územní řízení už máme," poznamenal starosta Králova Dvora. Na tuto investiční akci už město zažádalo o vydání stavebního povolení.

Poslední velkou akcí, kterou hodlá město Králův Dvůr zahájit ještě do konce letošního roku, bude II. etapa revitalizace zeleně v areálu králodvorského zámku.