Obyvatelé Králova Dvora se ho dočkali v lokalitě u bývalého kina v Počaplech a nový chodník už využívají také obyvatelé Zahořan.

„V současné době intenzivně jednáme se Středočeským krajem o převodu pozemků pro výstavbu nového chodníku, který by propojil Levín a Počaply. Levín by vedl podél Plzeňské ulice," poznamenal k plánované výstavbě komunikací pro chodce starosta Králova Dvora Petr Vychodil. Zastupitelstvo města souhlasilo s tím, že město na tuto investiční akci požádá o dotaci Státní fond dopravní infrastruktury. Podpisem všech dokumentů potřebných k podání žádosti o dotaci pověřili zastupitelé starostu města Petra Vychodila.

Nový chodník byl na podzim položen také podél nové komunikace, která vede od stanice technické kontroly Pod Hájem ke kruhové křižovatce u hypermarketu Albert. „Celou investici hradil soukromý investor, takže se nám podařilo de facto zabít dvě mouchy jednou ranou. Ušetřili jsme peníze městskému rozpočtu a výrazně s dopravou ulevili křižovatce ulic Plzeňská a Pod Hájem," upozornil starosta Králova Dvora.

Ve čtvrtek 6. listopadu se koná ve Zdicích lampionový průvod. Sraz účastníků je na náměstí u koule, a to v 15 hodin. Průvod lampionů vyrazí ze zdického náměstí na Písmena, kde na jeho účastníky čeká kouzelný ohňostroj. Lampiony štěstí si určitě vezměte sebou.