Kolikrát jste muzikál Postřižiny už obecenstvu zahráli?
Nemám to spočítané, ale bylo to hodněkrát. Letos hrajeme postřižiny už osmou sezonu. Loni jsme s tímto muzikálem chtěli skončit. U Honzy Rosáka v Mníšku jsme měli jeho derniéru. Letos jsme se ale nechali znovu přemluvit k výjimečným představením a ještě jsme ho zahráli v obci Loděnice k výročí místní trati. Toho využila kastelánka mníšeckého zámku a požádala nás, abychom v zámecké zahradě zahráli ještě jedno představení, a to už je vážně poslední představení.

Kolikrát jste si v zámeckém areálu v Mníšku pod Brdy zahráli?
V areálu mníšeckého zámku hrajeme už počtvrté. Muzikál Postřižiny je ale přednostně určen pro jiné prostředí než zámecké. Má se hrát přednostně ve výjimečných pivovarech. Jako je například Nymburský pivovar. Postřižiny jsme ale hráli i v jiných pivovarech jako například v Chodové Plané, v Teboni, v Kostelci nad Černými lesy a v dalších.

Jaké další muzikály máte ve vaše repertoáru?
Kromě Postřižin hrajeme i Noc na Karlštejně. Letos nás čekají ještě asi čtyři představení, a to na zámku v Chodové Plané, na zámku Nový kostel u Chebu a také jako už tradičně v rámci Karlštejnského vinobraní budeme muzikál hrát v areálu hradu Karlštejn. Až tato představení odehrajeme, tak budeme mít za sebou 97 představení muzikálu Noc na Karlštejně. Podotýkám, že hrajeme pouze v letních měsících. Náš muzikál Noc na Karlštejně do dnešní chvíle vidělo přes 90 tisíc lidí.

Muzikál Noc na Karlštejně už hrajete také pěkně dlouho? Přemýšlíte také už o něčem novém? O nějakém novém muzikálu?
Nejsem sice profesionální divadelník, ale myslím si, že se nemá říkat dopředu to, co se chystá. Přiznávám ale že mám už hodně dlouho v hlavě něco nového. Jedná se o velmi slavnou hru. Už jsem ji chtěl začít hrát před třinácti lety, ale nakonec jsem od toho upustil, a to proto, že o naše Postřižiny a Noc na Karlštejně a i kapelu Třehusk je tak velký zájem, že toho času je opravdu hodně málo. Nyní o tom znovu přemýšlím.