„Berounští kriminalisté 
z toxi týmu obvinili v těchto dnech šestadvacetiletou ženu z trestného činu Nedovolená výroba a jiné nakládání 
s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Případem se kriminalisté zabývali téměř tři měsíce. Informace ohledně prodeje drogy pervitin se k nim donesly 
z okruhu zájmového prostředí drogově závislých lidí. V průběhu vyšetřování vyšlo najevo, že obviněná žena distribuovala drogu pervitin koncovým uživatelům v katastru města Hořovice a přilehlého okolí delší dobu. Konkrétně od léta roku 2012 až do současnosti. Drogu prodávala desítkám narkomanů v celkové hodnotě několika desítek až stovek tisíc korun.

„K realizaci celého případu došlo v katastru města Hořovice, kde policisté ženu zadrželi, a to v době, kdy řídila osobní motorové vozidlo. Při kontrole jejích dokladů bylo zjištěno, že žena má vysloven platný zákaz řízení motorových vozidel," upozornila Marcela Pučelíková. Obviněná sama tvrdou drogu pervitin užívá už několik let. V současné době je ve vyšetřovací vazbě, kde čeká na svůj další osud. Za výše uvedené trestné činy ji hrozí v případě odsouzení až pětiletý trest odnětí svobody.

„Zadržením dealera to nekončí. Vždy se najde jiný.  Všichni narkomani by měli skončit v léčebnách," myslí si Iva Šedivcová.