Mourovatá, mladá kočička s rolničkou na krku se bezcílně potloukala Velkým sídlištěm v Berouně. Zřejmě hledala své páníčky, ale marně. Před mrazem a hladověním ji zachránili obětaví lidé, kteří mourkovi pomohli.

„Nejprve jsme obešli v Sokolovské ulici lidi, o kterých víme, že mají kočku. Nikdo se k ní ale nepřihlásil. Zatím jsme si jí tedy vzali k sobě a snažíme se najít její majitele,“ říká Marcela Paurová, která se nyní o kočičku stará. Jak ale dodává, doma už kočičího člena rodiny, a tak se snaží páníčka najít co nejdříve. „Je vidět, že je kočička ztracená, protože je udržovaná. Určitě někomu chybí,“ tvrdí paní Markéta.

Na Velkém sídlišti se proto nyní objevily i plakáty s fotografií a kontaktem. Obětavá paní Marcela doufá, že se majitel brzy najde. „Pořád si kočičku nechat nemůžeme, už kočku máme. Pokud se tedy páníček neozve, budeme muset najít náhradního majitele. Do žádného útulku bychom ji ale nedali,“ říká rozhodně Marcela Paurová.

V případě, že je kočička vaše nebo znáte jejího majitele, volejte na telefonní číslo: 728 180 327 Marcele Paurové, u které zvířátko nyní bydlí, nebo pište na e-mail: marketa-sokolova@centrum.cz.