V rukách zákona se konečně ocitl zloděj, který svou zločineckou kariéru zaměřil na vozidla. Auta kradl, nebo do nich vnikal a bral z nich vše, co mělo nějakou cenu. Nyní však nad povedeným čtyřiatřicetiletým mužem spadla klec.

Policistům se podařilo zadržet a obvinit recidivistu, který páchal trestnou činnost nejen na území berounského okresu, ale také na benešovsku a v Praze. „Tento pachatel páchal trestnou činnost v podobě krádeží vozidel, vloupání do vozidel a s tím související poškozování cizí věci,“ uvedla tisková mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Policistům se podařilo zadržet muže poté, kdy ujížděl v odcizeném autě, ve kterém se nacházely další odcizené věci pocházející z trestné činnosti.
V současnosti se muž nachází ve vyšetřovací vazbě. „Muž je obviněn z trestných činů krádeže, neoprávněné užívání cizí věci a poškozování cizí věci. Za tyto skutky mu hrozí trest odnětí svobody až do výše dvou let,“ uvedla Marcela Pučelíková.

Pro policisty není tento muž žádným nováčkem. Jedná se totiž o protřelého recidivistu, který byl za podobnou trestnou činnost v minulosti již osmkrát trestán.