Letos jím bude zpěvačka Monika Absolonová.

„Je těhotná, ale té prý nezabrání zazpívat své největší hity ani pokročilé stádium těhotenství," uvedl starosta Králova Dvora Petr Vychodil.

Králodvorské Městské slavnosti se uskuteční poslední srpnovou sobotu. Jejich program začne v areálu zámku ve 14 hodin. Na nádvoří bude hrát staročeská kapela Třehusk, ve stanu před zámkem bude stan s vystoupeními pro děti a hlavní program pak je připraven ve velkém stanu za zámkem.

Až do 17. hodiny se budou v hudební produkci střídat kapela Funny, hrající české i světové hity a se středověkou hudbou pak osmičlenná skupina Grál zpívající v latině a staroitalštině. Přesně v 17 hodin zazpívají Jitka Asterová, Bořek Slezáček, Michal Foret a Michaela Nosková písně ze slavného muzikálu Mamma Mia. Po nich se na podium opět vrátí kapela Funny, kterou v 18:45 hodin vystřídá původním povoláním dřevorubec, řidič kamionu, ale hlavně první vítěz soutěže X Factor zpěvák Jiří Zonyga.

Hlavním vrcholem večera bude od 20:45 hodin vystoupení Moniky Absolonové, kterou vystřídají The Robots se svým tanečním uměním. Roboti mají na svém kontě titul mistra světa v tanečním stylu Electric Boogie. Celý program uzavře velký ohňostroj.