Zahrada Lisý pořádala jarní Víkend pro celou rodinu. V jeho rámci mohli návštěvníci vidět výstavu mnoha druhů řezaných tulipánů a případně si zakoupit cibuloviny a mnoho dalších jarních květin.

Skleníky zahradního centra byly od pátku do neděle plné nejen rozkvetlých tulipánů, ale i různobarevných macešek, petrklíčů, citrusů, orchideí a dalších nádherných květin.

Dospělí návštěvníci si užívali jarní atmosféry a děti tvořivé dílny, ve které si mohly vyzkoušet svoji zručnost ve vybarvování a dalších výtvarných činnostech.

„S dětmi sem do zahradního centra chodíme téměř na každý zábavný víkend. Vždy je tu pro ně připravena nějaká činnost a my zde všichni společně strávíme příjemné odpoledne," uvedla Marcela Štětinová z Králova Dvora.

Součástí akce byly také vepřové hody. Kdo chtěl, mohl ochutnávat i masopustní dobroty. Speciálním programem víkendu plného jara byla Autogramiáda doktora Václava Větvičky, který zde nebyl poprvé.

„Já ho znám ze Zahrádkáře, který odebírám. Ví toho o zahradě a práci na ní i o rostlinách spoustu. Vždy mi odpověděl na mé dotazy a dobře poradil. Na jeho autogramiádu se moc těším," poznamenala Pavla Sýkorová z Hořovic.