Pátrání po jednom z nich už policie odvolala. Podle informací, které Berounský deník získal, se na začátku července našlo tělo utonulého muže, kterým měl být právě zmíněný vodák.

Stále ale pokračuje pátrání po druhém muži. „Do pátrání byli minulý týden zapojeni strážníci ze záchranné kynologické skupiny hlavního města Prahy, kteří prohledávali přilehlé břehy řeky Berounky a zhruba kilometrový úsek v okolí obce Řevnice a Lety. Na místo nasadili dva psovody se psy," uvedla berounská policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

V pondělí pátrání pokračovalo. V obci Hlásná Třebáň po vodákovi pátral policejní pes z Krajského ředitelství, který je speciálně vycvičen na vyhledávání mrtvých těl.

„Pes prohledal přilehlé břehy a široké okolí řeky od obce Hlásná Třebáň až po obec Řevnice. Pohřešovaného vodáka se však zatím nepodařilo najít. Vzorek DNA pohřešované osoby byl zaveden do centrální databáze a v případě nálezu jakéhokoliv těla neznámé totožnosti bude porovnán pro případnou identifikaci," dodala k případu Marcela Pučelíková.

Po vodácích policie pátrala již několikrát, a to jak s nasazením zmíněných psů, tak například i s pomocí potápěčů. Ti se zaměřili na několik kilometrů Berounku od Hlásné Třebaně až do vzdálených míst po proudu. Ale ani prohledání přilehlých břehů nepřinesla tehdy žádný výsledek. ⋌…3