LEDEN

Při dopravní nehodě osobního auta a dodávky na silnici mezi Cerhovicemi a Kařezem byla těžce zraněna dvoučlenná osádka vozu. Žena těžkým zraněním podlehla.

ÚNOR

V ulicích Berouna se střetli antifašisté s nacionalisty. Ve městě létaly klacky i ovoce. Při pouličních bojích muselo zasáhnout více než sto policistů.

BŘEZEN

Nález ručního granátu vyhnal z berounského domu s pečovatelskou službou více než stovku seniorů. Vyděšené důchodce musela evakuovat policie.

DUBEN

Při pozemních pracích na kanalizaci v Králově Dvoře dělníci překopli plynové potrubí. Z obavy, že by mohlo dojít k výbuchu, muselo být evakuováno 76 lidí z okolních firem.

KVĚTEN

V jednom soukromém rybníku ve Rpetech nečekaně uhynuly metráky ryb. Případ začala policie vyšetřovat jako ekologickou havárii.

ČERVEN

V Králově Dvoře vyhrožoval anonym bombou. Po pachateli anonymního oznámení začala pátrat policie. Bomba měla být uložena na králodvorském náměstí.

ČERVENEC

Berounským kriminalistům se podařilo dopadnout vařiče pervitinu. Zadržení pachatelé vyráběli velmi nebezpečné drogy v maringotce v Berouně.

SRPEN

Králově Dvoře srazil řidič avie na křižovatce v levínském vršku mladého cyklistu. Ten utrpěl velmi těžká zranění, kterým na místě podlehl.

ZÁŘÍ

V jednom z bytů v panelovém domě v Berouně byla uvězněna zraněná žena. Starší ženu museli kvůli zlomenému klíči v zámku z bytu vyprostit záchranáři.

ŘÍJEN

Na křižovatce na Plzeňské ulici v blízkosti Delvity v Berouně nabouralo policejní auto do felicie. Policisté, kteří v havarovaném voze seděli, pospíchali k dopravní nehodě, která se přihodila na opačné straně okresu.

LISTOPAD

Matka krátce po porodu opustila bez svolení lékařů hořovickou nemocnici. Pro ženu s dítětem si do jejího bydliště přijela policejní eskorta. Ta je na žádost vedení nemocnice odvezla zpět do porodnice.

PROSINEC

V areálu staré cihelny v Kublově přišel při opravě traktoru třicetiletý muž o tři končetiny. Při nafukování pneumatiky se neočekávaně roztrhl disk a jeho jeden díl muži částečně amputoval obě nohy a ruku.