V loňském roce její zaměstnanci oslovili několik nadačních fondů a nadací, mezi které patřila i Olivova nadace.

Tuto nadaci oslovili s projektem „Rehabilitace", jehož hlavní myšlenkou bylo pořízení rehabilitačních a ergoterapeutických pomůcek pro zkvalitnění péče v oblasti terapií, které jsou poskytovány v rámci činností organizace osobám se zdravotním postižením. Cílem tohoto projektu bylo a stále je dosažení profesionálních podmínek pro rehabilitaci a ergoterapii našich uživatelů. Odborná komise Olivovy nadace schválila žádost s rozpočtem projektu 38 655,- Kč, se spoluúčastí Dobromysli na tomto projektu 10%.

Za finance získané od Olivovy nadace Dobromysl zakoupila Manufit (Sada dřevěných předmětů k procvičování a zvyšování mobility horních končetin. Z jednotlivých částí se dají bez použití nářadí sestavit stromy nebo ribstole, houpačky k procvičení jemné motoriky dlaní, prstů… Různé varianty Manufitu se dají přizpůsobit konkrétním potřebám klienta.). Dále bylo z tohoto projektu zakoupeno nové elektrické masážní lehátko, které je široké, má zvlášť polohovatelnou nožní a hlavovou část, takže jej lze lépe přizpůsobit potřebám a celkovému tělesnému stavu jednotlivých klientů. Též byla zakoupena sada lávových kamenů s ohřívací nádobou. (Masáž lávovými kameny je dobrá pro uvolnění ztuhlých svalů od křečí, uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus, odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.)

Olivově nadaci patří za podporu projektu „Rehabilitace" velké díky a to jak ze strany klientů, tak i zaměstnanců, prokázala velkou službu dobrému dílu, jež se snaží kvalitně a profesionálně působit i v oblastech, které jsou často společností opomíjeny.