Pohled na poslední prázdninový měsíc přináší Hana Carmen Šebková, která se věnuje výkladu tarotových karet a numerologii.

Aktuální podoba srpna

Měsíc srpen se letos nachází v numerologickém osobním roce číslo 2, který velmi přeje rozvoji mezilidských vztahů a prosperitě rodinného života. Ohřejeme se proto nejen v záři slunečních paprsků, ale též v srdcích našich blízkých a přátel. Mnohé problémy a záležitosti, které nás trápily, se jakoby zázrakem vyřeší v náš prospěch. Vnese to do našich duší dlouho očekávaný klid a mír.

Partnerství

Srpen bude ve znamení lásky, mnoho lidí potká toho pravého partnera či partnerku pro společnou cestu životem. Letním flirtům však tento měsíc nakloněn nebude, přinesly by nám jen smutek a zmar.

Finance

Nastala též vhodná doba pro realizaci finančních transakcí, spojených se stavbou rodinného domu, nákupem či prodejem pozemků. Budeme používat svou intuici a s láskou se v těchto projektech prosadíme.

Zdraví

Po zdravotní stránce se nám bude dařit velmi dobře, zvláště pokud budeme čerpat sílu z přírody, nabije nás novou pozitivní energií, vrátíme se tak k hlubinám své duše.

Na stránkách Berounského deníku se s kartářkou a numeroložkou Hanou Carmen Šebkovou čtenáři setkají vždy první sobotu nového měsíce.