„Jsem moc ráda, že jsme se stali patrony právě Koniklece. Nachází se v kraji, který velmi miluji. A to až tak, že jsem se sem přestěhovala,“ prohlásila Světlana Nálepková, která má Berounsko navíc spojené se Želkovicemi, kde měla ustájené koně. Umělkyně také nastínila podobu budoucí spolupráce, která bude mít v rámci Koniklece charitativní charakter.

Uživatelé se mohou těšit třeba na hudební vystoupení. Světlana Nálepková je přesvědčená o tom, že charitativní akce může přinést potěšení nejen těm, kterým je směrovaná, ale i těm, kteří jí přinášejí. „Nejenže máte dobrý pocit, že jste něco udělali pro druhé, ale také se seznámíte s dalšími lidmi, s novým okolím, navážete další přátelské vztahy. Myslím, že by neměl existovat ani jeden den, ve kterém bychom se nepokusili udělat něco pro druhé,“ sdělila Světlana Nálepková.

K ní se připojil i její herecký kolega Ernesto Čekan: „Světlana řekla vše, co já si také myslím. Je pro mě čest být mezi vámi, přeji pěkné Vánoce a těším se, až se opět uvidíme,“ řekl všem Ernesto Čekan.