Vižinští se při něm tradičně připojují k Berounskému deníku. Bude tomu tak i ve středu 10. prosince v 18 hodin. Až ve středu večer Vižinu zahalí tma, rozezní se zde nejen hlasy zpěváků, ale při zpívání koled se k nim přidají i muzikanti. „Zahrajeme na to, na co umíme," prohlásila za Vižinské Jana Fialová a prozradila, že jejím nástrojem bude akordeon. Zazní zde i příčná flétna, varhany a kytara.

Vižinští zahrají letošních pět koled, mezi které patří Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Den přeslavný jest
k nám přišel a Pásli ovce valaši. Setkání navíc zpestří program, o který se postarají především malí hasiči. „Těšíme se na jejich vánoční písničky," dodává Jana Fialová.

Středeční vižinskou atmosféru zpestří jarmark, na kterém budou k dostání výrobky mladých hasičů. A jak Vižinští nakládají s výdělkem? Například v loňském roce se za získané peníze pořídil materiál na další dětské výrobky. I letos bude zisk mířit opět za malými výtvarníky. Návštěvníci vižinského zpívání koled se mohou těšit i na občerstvení, 
o které se postará obecní úřad.

Ve středu večer zazní koledy i na dalších místech Berounska, a to v Březové, Zdicích, na berounském Husově náměstí a v berounském azylovém domě.