Do současné doby o sobě nedala vědět rodině ani známým. Její pohřešování policistům oznámila matka v pondělí 5. září. Dívka se narodila 12.6. 2001 a je vysoká 163 až 170 cm, hubená a má rovné hnědé vlasy a zelené oči.

Se zmizením dívky souvisí i druhý případ, který se odehrál v neděli 4. září v Hořovicích. Byl zde brutálně napaden muž na ulici. „Ten, kdo ho napadl mu způsobil vážná poranění. Napadenému šlo o život, a tak ho záchranka převezla do pražské nemocnice na jednotku intenzivní péče. S ohledem na vážný zdravotní stav byl uveden do umělého spánku," uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Kriminalistům se podařilo zjistit totožnost násilníka. Je to Patrik Kešel, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Patrik Kešel se narodil 2.6. 1995. Je hubený, má hnědočerné vlnité vlasy a hnědé oči. Jeho bydliště je v Kladně.

Dalším šetřením bylo zjištěno, že pohřešovaná dívka, by se měla pohybovat ve společnosti právě tohoto hledaného muže. Není vyloučeno, že se budou skrývat na území měst Praha, Kladno nebo Rokycany, na které má hledaný muž vazby.

„Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po těchto dvou osobách a přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich vypátrání," upozornila Marcela Pučelíková.