Jsou vás desítky, možná stovky. Rozdáváte radost tisícům. Proto přicházíme s myšlenkou, jak vám poděkovat. Jak o vás dát ještě více vědět. Jak o vás více psát.

O čem je řeč? O muzikantech. O všech těch, kteří nám, zejména v pátečních a sobotních večerech, rozdávají radost. Hrají a zpívají na plesech, tanečních zábavách koncertech. Žijí mezi námi a my o nich víme mnohdy jen, že hudba je jejich velkým koníčkem. Většinou celoživotním.

A tak přicházíme s anketou, kde budeme společně se čtenáři Berounského deníku a webových stránkách www.berounsky.denik.cz hledat nejoblíbenější interprety v našem regionu.

Je nám jasné, že nejlepšího zvolit nelze. Kdo totiž, a hlavně jak, rozhodně o tom, že někdo je v této branži nejlepší? Ten, co má nejvyšší či snad nejhlubší hlas? Kdo dokáže hrát předlouhé party bez not? Kdo přiláká nejvíce lidí do sálu? Kdo má nejvíce přídavků? Je to na vás, milí čtenáři.

Nehledáme toho nejlepšího. Hledáme nejoblíbenějšího. A o něm, či lépe řečeno o nich, rozhodnete právě vy v hlasování. Proto vás prosíme, abyste na adresu naší redakce jakýmkoliv způsobem zaslali své nominační tipy na hudebníky, které bychom měli zařadit a které bychom neměli opomenout. Anketa není žánrově omezena, proto hledáme hudebníky ze všech hudebních žánrů.

Své tipy zasílejte prostřednictvím e-mailové pošty na adresu redakce.berounsky@denik.cz, telefonicky na čísle 311 624 872, případně osobně do redakce Berounského deníku, Náměstí Marie Poštové 854, Beroun.

Své favority nominujte do kategorií Skupina roku, Zpěvák roku, Zpěvačka roku. V kategorii Skupina roku je podmínkou pro zařazení na anketní kupón, aby minimálně dva členové skupiny měli bydliště na Berounsku.

Vaše tipy očekáváme do 10. února. Následně už v pátek 12. v Berounském deníku a zároveň bude zpřístupněno hlasování na internetové stránce www.berounsky.denik.cz.

Pravidla hlasování zveřejníme při otisknutí prvního kupónu a na webových stránkách Berounského deníku.