Oslav se zúčastnili současní ale i bývalí členové králodvorského sokola.
„Když mi byly tři roky, tak mě maminka přihlásila do místního sokola. Bydleli jsme tenkrát na Výšinách a do Sokola se mnou chodila ještě sestra. Je to už padesát let, ale ráda na tu dobu vzpomínám," poznamenala Renata Šimánková z Berouna.

Oslavy provázel zajímavý program, na kterém se podílely i jednotlivé oddíly tělovýchovné jednoty.
„Také jsme se do programu zapojili. Jedna naše členka ho uváděla a další členové předávali dárky oceněným sokolům.něho zapojili. V králodvorském Sokole máme volejbalový oddíl děvčat. Já je trénuji už necelé tři roky," uvedl Petr Forejt, který v Sokole trénuje ve volejbale družstva žáků.

„V králodvorské Sokole jsem už tři roky. Hraji volejbal a chodím sem i na gymnastiku," uvedla Kateřina Červená. „Mne do Sokola přivedla maminka, která tady hraje volejbal. Jsem ráda, že tomu tak bylo, protože mě volejbal baví," uvedla žákyně Natálie Hašková.

Členy králodvorského Sokola ale nejsou jen děti a mládež, ale i senioři, kteří navštěvují zdravotní tělocvik. Jednou z jeho cvičitelek je Jana Menclová.

„V Sokole jsem už spoustu let. Bezmála padesát. Jsme moc dobrá parta ženských a scházíme se spolu i mimo cvičební hodiny," svěřila se Jana Menclová.

Králodvorský Sokol ale letos neslaví jen 90. výročí otevření sokolovny, ale i výročí založení Tělovýchovné jednoty Sokol Králův Dvůr.

„Letos máme i 105. výročí založení Sokola. Byl založen v roce 1911. Dnešních oslav, na které nám přispělo i formou grantu město Králův Dvůr, se podle mne zúčastnilo kolem šesti set lidí. Jsem rád, že přišli, a že byli s programem spokojení. Podle toho je vidět, že náš Sokol stále žije. Je fajn, že jsme se takhle všichni dokázali spolu sejít a udělat si hezký den," řekl k akci starosta Tělovýchovné jednoty Sokol Králův Dvůr Radek Sochr.