Vyvrcholí tak několikaleté úsilí majitele nemocnice Sotiriose Zavalianise vybudovat v Berouně moderní zdravotnické zařízení na vynikající úrovni. Dnešek je tak velký den nejen pro majitele nemocnice Sotiriose Zavalianise, ale i pro ředitelku Rehabilitační nemocnice Beroun Natašu Petsini, odborného zástupce společnosti Jesenia Jana Caltu a celý nemocniční personál.

Jak bude dnešní den probíhat? To již přiblížila tisková mluvčí Rehabilitační nemocnice Beroun Vlasta Dolejšová: „V amfiteátru parku nemocnice bude v tento den připraven pro veřejnost bohatý program, moderovaný Liborem Boučkem, v němž vystoupí stále velice populární Karel Gott, Jana Kirschner, Rytmus, Těžkej Pokondr, Marta a Tena Elefteriadu, Monika Bagárová, Helena Zeťová, Tereza Kerndlová, Voila! a Matěj Vávra. K dobré pohodě jistě přispěje i široká nabídka občerstvení."

Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci. Na slavnosti pro ně bude připraven dětský koutek, kromě jiného se sumo ringem a skákacím hradem. Mimo hlavní produkci bude k dispozici chill out zóna s posezením a možností prohlédnout si na velké led diodové stěně, prostřednictvím virtuálního průvodce, celé Rehabilitační centrum.

„Bohatý program pro návštěvníky, s volným vstupem, začíná ve 14 hodin, ve 22 hodin bude pak ukončen ohňostrojem. Od 12 do 23 hodin je zajištěna do a od nemocnice kyvadlová doprava nízkopodlažními autobusy," doplnila Vlasta Dolejšová.

Jízdní řády najdete na webových stránkách berounské nemocnice. Zde pak dále mohou naleznout ti, kteří přijedou do Berouna v tento den autem, i situační plánek parkovišť. Vjezd do Rehabilitační nemocnice Beroun i jejího bezprostředního okolí pro návštěvníky akce umožněn nebude.