Která ze soutěžících holčiček letos nasadí korunku pro Princeznu Berounského deníku je zatím tajemství. Podaří se obhájit loňské vítězství Nikolce Prokopové? Je to rozhodně jedna z našich horkých kandidátek, ale kdo ví, jak nakonec hlasy čtenářů rozhodnou?

Letos jsme přidali i soutěž o Prince Berounského deníku. Do soutěže se zapojilo jen šest chlapců, jejich šance na vítězství je proto výrazně vyšší než u souboje holčiček.

Vše je ale zatím obestřeno tajemstvím a nepomohou ani zvídavé telefonáty rodičů, kteří se snaží zjistit, jak jejich dítko nakonec v naší soutěži dopadne.
Už brzy se ale vše dozvíte. Slavnostní vyhlášení vítězů Prince a princezny Berounského deníku se totiž uskuteční již v sobotu na králodvorském zámku. Zde se budou konat městské slavnosti a jejich součástí bude právě i korunovace našich vítězů.

Slavnostní ceremoniál se uskuteční na hlavním pódiu na zámeckém nádvoří, a to od 15:30 hodin.

Rodiče s soutěžícími holčičkami a chlapečky jsou na slavnosti srdečně zváni, vstupné je zdarma. Pokud se vám ale nakonec nepodaří na slavnosti přijít, nemusíte mít strach. Žádné z dětí o svou cenu nepřijde. Bude ji mít připravenou v redakci Berounského deníku, kterou najdete na náměstí Marie Poštové 854 v Berouně.

Jak už jsme naznačili, dárky dostanou všechny soutěžící děti, takže určitě se vyplatí přijít zítra na zámek každému, kdo o titul Princ a princezna Berounského deníku v letošním ročníku soutěže bojoval.

Za spolupráci děkujeme štědrým sponzorům, kteří ceny do letošní soutěže věnovali. Sponzorem Prince a princezny Berounského deníku jsou Město Králův Dvůr v čele se starostou Petrem Vychodilem, společnost RWE, Tipsport Laguna Beroun, Golf Club Resort Beroun a KFC.
A jak vypadají samotné přípravy před slavnostním vyhlášením? V Berounském deníku žijí soutěží doslova všichni členové redakce, včetně sporťáka. Prokousali jsme se počítáním tisíců došlých hlasů a nyní připravujeme ceny a diplomy.

Vše musí být na sobotu dokonalé. Nic menšího si přece princ a princezna nezaslouží. Tak v sobotu na králodvorském zámku na viděnou.