Anketa Psí miláček má za sebou úvodní část. V ní jste nominovali celkem třináct pejsků z Berounska a Hořovicka. Do soutěže jste tak přihlásili své pejsky se jmény Bart, Ben, Buddy, Ferda II., Grace z Pyšel, Jenny Lady Alison, Leonard Greis, Lex, Odri, Oliver Ithaka Mohemia Skippy, Ťapka a Terra.

A co nás v soutěži čeká dál? Už v prvním únorovém týdnu začnete hlasovat na kuponech, které budeme zveřejňovat na stránkách Berounského deníku, o tom pejskovi, o kterém si myslíte, že je nejhezčí, nejroztomilejší. Prostě ten nej. Hlasovat se bude i na webových stránkách www.berounsky.denik.cz. Pořadí v regionálním okresním kole pak vzejde ze součtu pořadí hlasování na webu a v Berounském deníku.

Na první tři čekají zajímavé ceny od našich partnerů. Páníček či panička pejska na prvním místě převezme jako hlavní cenu obojek, vodítko, sedmikilogramový pytel s krmením Acana, kloubní výživu Geloren dog a medaili. Druhý pejsek v pořadí získá tříkilogramový pytel krmení Acana, kloubní výživu Geloren dog a medaili. Pejsek na třetím místě se může těšit na balíček plný pamlsků, kloubní výživu Geloren dog a také medaili.

Vítězný pejsek postoupí do krajského kola, kde na tři nejúspěšnější čekají ještě hodnotnější ceny. Navíc regionální vítěz obdrží pohár.