V této části jste vy, naši čtenáři, posílali nominace na ty, o kterých se domníváte, že by měli být adepty ocenění Řád srdce. Zasílali jsme jména těch, kteří mají srdce na správném místě, dokáží podat pomocnou ruku, jsou optimisty a rozdávají pozitivní energii.

Do redakce Berounského deníku se sešla řada nominací, i když se některé z nich prolínaly. Třeba na Tomáše Brůžka, který svým pohotovým jednáním pomohl zachránit svého profesora. Nebo na oblíbenou pečovatelku z penzionu pro seniory. Ale výběr mezi těmi, kteří si Řád srdce Deníku podle vás zaslouží, je veliký. Mezi nominovanými se objevili výtvarníci, pečovatelky, zdravotní sestra, pracovnice charity, učitelka základní školy, ale i sousedka, připravená vždy pomoci ostatním a další.

O všech se již brzy dozvíte více. Nyní redakce Berounského deníku postupně kontaktuje všechny nominované a připravuje jejich prezentaci pro druhou etapu.

Odstartuje v pátek 27.listopadu, jen několik dní před adventem. To začne hlasování, kde vy, naši čtenáři, budete rozhodovat, který kandidát vás nejvíce zaujal.