Taneční centrum R.A.K. Beroun připravuje na 6. června velkolepý celovečerní program, který se oproti minulým ročníkům bude výrazně lišit. Akce, která se bude konat již posedmé, se tentokrát uskuteční u berounského autobusového nádraží a lidé se mají opravdu na co těšit.

„Letošní celovečerní program bude ve stylu cirkusu. Od pana Berouska máme pronajaté šapitó, které bude stát vedle autobusového nádraží a kam se vejde 1200 lidí. Ti uvidí naši celoroční práci, a to nejen tanečníky, kteří již jezdí na mezinárodní soutěže a sbírají úspěchy, ale i ty, co teprve začínají i ty, co už něco umí. Lidé tedy uvidí, jak se tanečník může vyvíjet,“ sdělil choreograf a vedoucí Tanečního centra R.A.K. Beroun Jan Liška. Ten celou akci organizuje a slibuje velkolepou podívanou. „Letošní rok to bude opravdu úplně jiné, než na co jsou lidé zvyklí. Nemáme žádného hosta, protože jsem chtěl, aby celá akce byla skutečně o tanci a o tom, co se tanečníci naučili a co vše dokáží předvést. Akci bude moderovat Lukáš Krištof, člen R.A.K., který bude v roli klauna provázet celým pořadem a uvádět jednotlivá čísla,“ popsal Jan Liška.

„V souvislosti s akcí bych chtěl také poděkovat Středočeskému kraji a městu Beroun za podporu celovečerního programu,“ dodal.

Kde pořídíte vstupenky?

Lístky na celovečerní akci, která se bude konat 6. června od 19.30 hodin, jsou k dostání přímo v Tanečním centru R.A.K. v České ulici 56. v Berouně. Více informací se mohou zájemci dozvědět také na telefonním čísle 311 600 063.