Neznámý řidič jel 14. ledna kolem osmé hodiny s dosud nezjištěným vozidlem po silnici ve směru od obce Beroun směrem na obec Železná a při průjezdu levotočivou zatáčkou vjel do protisměrné části komunikace, a to ve chvíli, kdy v tomto jízdním pruhu jela řidička se svým Fordem Fiesta.

„Neznámý řidič narazil levou přední částí svého auta do levého předního blatníku a levého vnějšího zpětného zrcátka protijedoucího automobilu," uvedla k dopravní nehodě mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Řidička chtěla zabránit střetu s protijedoucím vozidlem a strhla řízení vpravo. Přitom vjela pravým předním kolem na zpevněnou krajnici a dále mimo komunikaci, kde pravým předním blatníkem narazila do kovových silničních svodidel.
Svodidla náraz automobilu vydržela bez poškození. Na místě dopravní nehody zasahovala policejní hlídka, která ženu podrobila dechové zkoušce. Ta měla negativní výsledek. Druhý řidič z místa dopravní nehody ujel, aniž by s poškozenou ženou sepsal společný záznam o dopravní nehodě.