Děti jsou při práci rozděleny po čtrnácti do dvou skupin, podle zvládání dané výuky ne podle věku. Tak jako je důležité v dnešní době podporovat u dětí výuku cizích jazyků, tak by také měly zvládat v první řadě svůj jazyk mateřský. Mají tedy angličtinu, děti se učí denně a dvakrát týdně s rodilým mluvčím, ale současně zde probíhá poradna logopedické prevence, na základě výsledků vyšetření dítěte a po konzultaci s logopedem zařazují jazykové chvilky s jednotlivými dětmi.

Děti jsou zařazeni a cvičí podle projektu Celé Česko se hýbe. Jsou vedeny výukou k emoční inteligenci. Také mají koncept školky zaměřen na předškolní výchovu, vždyť dítě předškolního věku velmi dobře vstřebává všechny podněty z okolí.

Plavecké centrum Baby Marina

Ve stejném objektu je pro mateřskou školu k dispozici Plavecké centrum Baby Marina, ve kterém pod jednou střechou zájemci najdou místo pro zábavu, vzdělávání a sportovní vyžití dětí, ale i místo pro relaxaci. Využívají také infrasaunu, která je vítaná hlavně v době jarního či podzimního špatného počasí, protože mimo jiného posiluje imunitní systém.

Na programu mají kurzy plavání, hlídání sourozenců když miminka plavou, lekce aquaerobiku, těhotenské kurzy, laktační poradnu, finskou saunu, nebo posezení u kávy a dobrot v kavárně.

Za týden si představíme děti z Mateřské školy v Březové. V tištěném vydání Berounského deníku však již ve středu 27. března 2019!

Lesní mateřská škola Studánka v Trubské: průvodkyně Sandra Ćerná a Jana Koubíková při práci s dětmi v lese.
OBRAZEM: Lesní školka Studánka má zázemí na louce v obci Trubská
Městský ples v Králově dvoře
OBRAZEM: V Králově Dvoře se konal tradiční městský ples