V případě zájmu o tuto službu mohou lidé kontaktovat loděnickou místostarostku Vladanu Rochlovou Radovou na telefonním čísle 724 932 600. Učinit tak mohou nejlépe v čase mezi osmou a čtrnáctou hodinou, vždy alespoň týden předem. Doprava je možná do nemocnic v Berouně, Hořovicích, Praze Motole, na Homolce a ve Střešovicích a týká se seniorů 80+, výhledově pak 75+.

Zloděj ukradl přepravky s pečivem

Policisté obvodního oddělení Beroun prošetřují vloupání, ke kterému došlo v pondělí 1. února ve Vysokém Újezdu u prodejny v Pivovarské ulici. Neznámý pachatel v době od čtvrté do páté hodiny ranní vnikl za použití násilí do uloženého prostoru s přepravkami s pečivem. Odtud odcizil celkem šest přepravek, které obsahovaly slané a sladké pečivo. Celková škoda na odcizeném zboží byla vyčíslena na 1903 korun. Další škoda v hodnotě 300 korun vznikla při poškození zámku.

Králův Dvůr rozdělil desetitisíce korun pro podporu sociálních programů

Obec se každoročně zúčastňuje podpory programů napříč vybranými činnostmi podporující různé organizace a spolky, které působí v obci. Město za minulý rok formou různých grantů a příspěvků rozdělilo mezi žadatele, kterým byla podpora odsouhlasena, celkem dvě stě padesát devět tisíc korun. Každoročně tak rozdělí desítky tisíc korun a letošní rok není výjimkou. Termín pro podání žádostí končí ve středu 3. února v 11 hodin.