Případný kontakt na stavbyvedoucího Jana Opatu je 606 675 691. Už dříve se starosta města Petr Vychodil nechal slyšet, že město Králův Dvůr díky dobrému hospodaření nebude ve větší míře v nynější koronavirové krizi omezovat investice.

Města se budou střídat v pořadatelství Letorostů

Města Beroun a Králův Dvůr se dohodla na střídavém pořádání hudebního festivalu s názvem Letorosty. Spolupráce by měla trvat čtyři roky.
Smlouva je platná na čtyři roky a kromě střídání pořadatelství z ní plyne, že město, kde se festival v daném roce konat nebude, vždy přispěje na pořádání akce částkou dvě stě tisíc korun. Jak to ale bude s letošním ročníkem festivalu, který se měl konat v areálu zámku v Králově Dvoře, zatím není kvůli možnému vývoji epidemie koronaviru a rozvolňování opatření zřejmé.

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU

Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz