Vyhrát můžete pokud odešlete na naši adresu: Deník, Belgická 38, 120 00 Praha 2 s vyznačeným heslem "REFORMA" na obálce, a to nejpozději do 11. února 2008 minimálně 20 různých správně vyplněných výherních kuponů (stačí zasla jednorázově na konci soutěže). Rozhodující je datum odeslání odpovědi.

Správně vyplněný kupon musí obsahovat správnou odpověď na první otázku, která se každý den mění, a co nejpřesnější odpověď na druhou otázku, která je stejná po celou dobu soutěže.

Podmínkou soutěže je zaslat 20 různých kuponů. které budou vycházet v Deníku od pondělí 7. ledna do soboty 2. února 2008 vždy jako součást stránky věnované seriálu o reformě. Kuponů vyjde celkem 24, tedy o 4 více, než je potřeba do soutěže.

Platné jsou pouze kupony, které vycházejí v Deníku nebo které si můžete postupně vyzvednout v krajských redakcích Deníku. K dispozici budou pouze v krajských městech ČR (seznam adres krajských redakcí a kompletní pravidla soutěže naleznete kliknutím na odkaz: SOUTĚŽ).

Vítězem soutěže se stane ten, kdo správně odpoví na minimálně 20 položených otázek a zároveň bude nejpřesnější ze všech soutěžících v odpovědi na druhou otázku.