Díky místnímu rodákovi a světově uznávanému závodníkovi Tomášovi Vintrovi se tak Beroun stane opět centrem, kam se bude o víkendu upírat zrak celého skateboardového světa. A vy můžete být přitom.

Grand Prix Beroun se uskuteční v sobotu 25. června. „Tento závod je po Paříži jedinou zastávkou ve střední Evropě. Závodu se kromě kompletní česko-slovenské špičky zúčastní i mnoho vítězů dalších závodů SP,“ zdůrazňuje Tomáš Vintr. Pokud vás tedy tento sport fascinuje, neměli byste si nechat tuto jedinečnou příležitost ujít.

Areál se pro první zájemce otevře už kolem 9:30 hodin. „Kromě profesionálních skateboardistů z celého světa se představí také mladší jezdci a ženy. Součástí programu závodu bude samozřejmě i divácky velmi atraktivní disciplína BEST TRICK,“ vzkazuje všem pořadatel celé akce Tomáš Vintr.

A jak se při Grand Prix stalo již zvykem, nebude chybět ani kulturní program. „Budete mít možnost otestovat výrobky světových (nejen) skateboardových značek. Po celý den budou 
v areálu hrát Jägermeister DJs a k vidění bude i mnoho možností kulturního vyžití i pro rodiny s dětmi.

„Večer se diváci mohou těšit na hudební festival, který i letos představí špičku českého hip hopu. Po skončení závodu se na akci představí tváře labelu BIGG BOSS ve složení – Vladimir 518, James Cole, Refew a Mike T.,“ popisuje doprovodný program Tomáš Vintr.

Novinkou v letošním roce je symbolické vstupné 50 korun, které se ale bude platit až po poledni. Pokud dorazíte do 12 hodin, máte vstup zdarma.