Moderátor rádia Region, jak již je jeho zvykem a tradicí, začal přesně úderem dvacáté hodiny. V počátku to vypadalo, že návštěvníky odradilo ne zrovna příznivé počasí, jelikož při pohledu na podvečerní oblohu bylo zřejmé, že se velice rychle blížil déšť.

Opak byl pravdou a okolo jednadvacáté hodiny přicházely skupinky návštěvníků všech věkových kategorií. S přibývajícím časem a počátečním roztancováním to na parketu, tedy spíše betonu, doopravdy vřelo. Tanečnice předváděly různé kreace, a jak je v poslední době obvyklým zvykem jedno selfíčko za druhým.

Ze žní 2021 na Berounsku.
Žně jsou pozadu kvůli studenému jaru a četným letním srážkám

Během večera zazněla i spousta splněných hudebních přání. Večerem sálala skvělá zábava a nálada s přibývajícím časem dosahovala bodu varu. Díky výběru písniček DJ Oldy Burdy si skoro tři stovky návštěvníků tradičních králodvorských Starých pecek užívalo báječný hudební večer.

Bezpochyby se tedy všichni již těší na další akci, která proběhne v sobotu 11. září. To se na stejném místě představí více jak patnáct DJů, kamarádů a bývalých či současných diskžokejových kolegů Oldy Burdy.