Láďa utrpěl při dopravní nehodě velice závažný úraz mozku. Po úrazu, kdy ležel na ARU, byly jeho šance na přežití minimální. Stal se však zázrak a Láďa přežil. Jeho léčba trvá již rok a půl.  Velice pomalými krůčky prochází maratonem zdravotnických pracovišť, rehabilitace a zejména neutuchající každodenní péčí a láskou svých blízkých. 

Jejich cílem je dostat Láďu domů. To je již naplánováno. Před jeho cestou z nemocnice do domácího prostředí může Láďovi zásadně pomoci intenzivní rehabilitační pobyt ve specializovaném zařízení Wachkoma Klinik Arcada, který ovšem není hrazen pojišťovnou.

Přispět Láďovi mohou lidé na účet založený na platformě Donio. Veškeré finanční prostředky budou použity výhradně na léčbu ve specializovaném rehabilitačním zařízení, fyzioterapeutické programy, na nákupy zdravotnických pomůcek a sanitárního vybavení. V neposlední řadě budou peníze použity na nepřetržitou péči 24/7, která bude částečně zajištěna ošetřovatelkou.

Vyjádřit podporu se Láďovi rozhodl také hokejový klub Berounští medvědi. Na sociální síti pořádají aukci podepsaného dresu bývalého kapitána Radka Křesťana. "Aukce bude probíhat do pátku 29. září do 20 hodin a celá vydražená částka bude darována. Vydražený dres bychom následně po domluvě rádi předali na utkání."

Kromě dražby dresu také Berounští medvědi zvou na další domácí utkání A-týmu v sobotu 30. září od 17 hodin. Dobrovolné vstupné taktéž Láďovi přispěje na rehabilitace. "Pozvánkou na utkání bychom chtěli zároveň vyjádřit podporu bývalému členovi našeho klubu Láďovi Fišerovi a jeho blízkým, kteří jak finanční tak i psychickou pomoc potřebují v těchto dobách nejvíce. Dobrovolným vstupným přispějete Láďovi na léčbu ve specializovaném rehabilitačním oddělení. Více o celé sbírce se dozvíte načtením QR kódu na pozvánce," uvedl klub na sociální síti.