„Děti se rozloučily se svojí školkou a uzavřely tak jednu životní etapu. Jsme na všechny moc hrdí. Tento rok vůbec nebyl pro nikoho jednoduchý a jsem tak moc ráda, že se rozloučení zúčastněným líbilo a mělo úspěch. Určitě bych chtěla rodičům poděkovat za dodržování pravidel a opatření kvůli pandemii koronaviru, které jsme bohužel museli dodržet,“ uvedla zástupkyně ředitelky Dagmar Pařízková.

Ve školce se každoročně besídky zúčastní i budoucí učitelka ze základní školy, která děti bude mít v první třídě a převezme tak pomyslnou štafetu. „Máme zde takovou tradici, že vždy zveme paní učitelku ze školy, aby se přišla s dětmi seznámit. Letos nás navštívila paní učitelka Ivana Ulrychová ze Základní školy Beroun – Závodí,“ řekla Dagmar Pařízková.

„Chtěla bych tímto moc poděkovat nejen všem učitelkám, ale i celému týmu ve školce včetně rodičů a dětí, že jsme společně tento nelehký rok zvládli,“ dodala zástupkyně ředitelky.

Se školkou se na detašovaném pracovišti Mateřské školy Pod Homolkou letos rozloučilo 18 dětí. Z důvodu nemoci se ale tři předškoláci nemohli besídky zúčastnit.