A při této příležitosti se Berounský deník ve spolupráci s aquaparkem Tipsport Laguna rozhodl všechny školáky do věku 15 let odměnit.

Pokud vystřihnete přiložený kupón, který najdete na titulní stránce Berounského deníku, který vychází 26. června, a donesete ho dnes nebo v průběhu tohoto víkendu do pokladny aquaparku Laguna, dostanete k jedné zaplacené hodině druhou hodinu zdarma. Můžete si tak užít dvojnásobnou legraci s rodiči a kamarády v bazénu, nebo i na skluzavkách a tobogánech.

Berounský aquapark se už chystá na prázdninovou sezónu. Ta začíná od středy 1. července a pro návštěvníky je připraveno zase několik zajímavých nabídek.

„O prázdninách opět upravíme otevírací dobu. Ve všední dny kromě pondělí budou atrakce a bistro Městského plaveckého areálu Tipsport Laguna otevřeny už od 10 hodin," uvedl ředitel aquaparku Antonín Marx. Plavecký bazén a fitness budou kromě pondělí otevřené od 8 hodin a víkendové a pondělní doba se nemění.

Pro zájemce bude opět platit prázdninová nabídka, při které každý zákazník, který si koupí 3 nebo 6 hodinový vstup, dostane menu zdarma.

„Zájemci mohou o prázdninách využít klubové členství jen za 1600 korun. Dostane tak neomezený vstup do bazénu, atrakcí, fitness, sauny i spinningu zdarma," dodal Marx.