Začátek letošního roku vyhnal stovky lidí do různých berounských fitcenter. Ne všichni si ale mohou dovolit posilovat tělo na strojích. Různé zdravotní indispozice jim to nedovolí. „Mám velmi náročné povolání a musím denně čelit velkému stresu. Potřebuji si proto pravidelně nějak protáhnout tělo. Posilovny mi nevyhovují, proto jsem začala dělat jógu. Chytla mě a dokonce jsem si při ní za ty dva měsíce zpevnila i tělo. Škoda, že tento druh sportu není u nás v regionu rozšířenější,“ říká Katka Šimečková z Berouna.

Katka chodí na jógu do Spirit centra v Králově Dvoře. Tam v neděli zavítal také známý a uznávaný lektor jógy Václav Krejčík. Držitel titulů Mistr republiky ve sportovním aerobiku, Vicemistr světa ve fitness týmech a hlavně mezinárodně uznávaný odborník na jógu. 
„Jeho tělo je tak úžasně pružné a on je velmi pozitivní člověk. Moc ráda si s ním pokaždé zacvičím,“ poznamenala Jitka. Kromě toho, že si s ním příznivci jógy pořádně protáhli tělo, tak zde představil i svou novou knihu Žijte jógou. 

„V Králově Dvoře jsem u Aleny Vejříkové už asi posedmé. S Alenou se známe velmi dlouho. Líbí se mi, jak s lidmi pracuje. Je tady pokaždé úžasná atmosféra, a proto sem také jezdím moc rád,“ uvedl Václav Krejčík. 

Nevzhledné nápisy sprejerů hyzdí celý Beroun.
Beroun chce vyčistit centrum města od graffiti
Ilustrační foto.
Hledejte s Deníkem Fotbalistu Berounska 2017