Nejvíce hlasů získal současný starosta Králova Dvora Petr Vychodil. Volilo ho 1 202 voličů.

„Jsem příjemně překvapený. Takový počet hlasů jsem nečekal. Svůj hlas mi dala více jak polovina voličů, kteří přišli k volbám. Děkuji jim za to. Není jednoduché obhájit v komunálních volbách post starosty," poznamenal k volebním výsledkům starosta Králova Dvora Petr Vychodil.

Určité zklamání zavládlo po zveřejnění výsledků ve štábu králodvorského Politické hnutí ANO 2011, které získalo jen dva mandáty stejně jako Nezavisli Králův Dvůr a Česká strana sociálně demokratická.

„Výsledky komunálních voleb mě překvapily. Čekal jsem, že naše strana získá lepší umístění. Předpokládal jsem, že dostane více hlasů. V celorepublikovém měřítku vítězí. Voliči v Králově Dvoře to ale cítí jinak a já to tak beru. Volební kampaň byla taková jaká byla. Veškeré výsledky z uplynulého volebního období na sebe stáhla jedna strana a při tom to byla zásluha celého zastupitelstva. V těchto volbách jsme získali dva mandáty a při těch příštích komunálních volbách už za sebou budeme mít i konkrétní výsledky," uvedl leader ANA Jaroslav Trachta.

Zklamání z volebních výsledků projevili i sociální demokraté.
„Získali jsme jen necelých čtrnáct procent hlasů. Je to pro nás velké zklamání. Čekali jsme lepší výsledek. V zastupitelstvu budeme mít jen dva mandáty, což je o jeden méně, než v uplynulém volebním období. Trochu mi vadí volební systém. Protože kvůli němu máme stejný počet mandátů jako strana, která získala jen něco málo přes devět procent hlasů," poznamenal k volebním výsledkům leader králodvorské ČSSD Josef Antoniv. Rozkvět, TOP 09 a Nezávislí, KSČM i Občanské sdružení pro rozvoj města Králův Dvůr mají v zastupitelstvu po jednom místě.

Zdice
Ve Zdicích s neuvěřitelným výsledkem zabodovali sociální demokraté. V novém zastupitelstvu města získali devět křesel z celkových patnácti. Po jednom křeslu mají komunisté a ODS. Obě sdružení nezávislých po dvou.

„Výsledku, který jsme v letošních komunálních volbách získali, si velmi vážíme. Svůj hlas nám dalo přes padesát procent voličů našeho města. Je vidět, že to, co jsme v uplynulém volebním období pro občany našeho města udělali, se u nich neminulo účinkem. Ve Zdicích je zrekonstruované koupaliště, sportovní hala, staví se nová mateřská škola a jiné. Svoji velkou zásluhu na našem úspěchu ve volbách má osobnost současného starosty Zdic Antonína Sklenáře," uvedl poslanec a místostarosta Zdic Richard Dolejš.