„Výtěžek z bazaru knih poputuje do obecně prospěšné společnosti Dobromysl, která poskytuje sociální služby dětem, mladistvým i dospělým se zdravotním postižením z Berouna a širokého okolí," uvádí za Dobromysl Pavlína Štochlová.

Každý z nás má asi doma knihu, která zrovna není jeho šálek kávy, nebo ji už přečetl a ví, že se k ní už nevrátí. Takové knihy můžete právě teď odnést do berounské knihovny (ulice U Kasáren 813) a odměnit se pocitem, že se dostanou do rukou novému čtenáři a zároveň jejich koupě přispěje k dobré věci.

„Samotný bazar proběhne ve dvou dnech – v pátek 18. března od 8:30 do 17:00 a v sobotu 19. března od 8:30 do 11:00. Pokud na bazar dorazíte i s vašimi nejmenšími, určitě vás potěší přítomnost dětské rukodělné dílničky, dále pak třeba i prodej mýdel, svíček, koupelových solí a keramiky ze sociálně terapeutické dílny Dobromysli," dodává Pavlína Štochlová. Dílnička bude na místě spolu s prodejním stánkem Dobromysli v pátek od 13:00 do 17:00, v sobotu pak po celé dopoledne.