Na volební mapě se o jednotlivá katastrální území přetahuje tmavě modrá barva koalice Spolu se světlou hnutí ANO. Odtud vystupuje zajímavý poznatek, že v obcích blíže k hlavnímu městu dominuje Spolu, dál se to už spíše bleděmodří.

Koalice Spolu na Berounsku porazila ANO v poměru 51 ku 32. Ve dvou obcích nastala remíza, a sice v Kublově politické partaje dostaly totožně po 25,9 procentech hlasů a ve Svaté připadlo pro každý subjekt 29,3 procenta hlasů. V obou případech bylo graficky vítězství přiznáno vládnímu hnutí.

Tři největší města regionu ovládla koalice Spolu. V Berouně vyhrála s 32,4 procenty hlasů, ANO je druhé s 22,5 procenty a koalice Piráti a STAN získala 15,2 procenta. Pořadí v Králově Dovře a Hořovicích je identické. V Králově Dvoře dominuje Spolu s 35,3 procenty, ANO získalo 21,4 procenta a Piráti a STAN 19,1 procento. V Hořovicích bodovalo Spolu s 27,8 procenty, těsně za koalicí je hnutí ANO s 26,6 procenty a Piráti a STAN dostali 15,2 procenta.

Baštou Spolu se stal Vysoký Újezd, kde trojkoalice dostala 46,4 procenta hlasů. Piráti a STAN bodovali v Lážovicích s 35,4 procenty a Malé Vísce s 22,2 procenty. Nenačovice se pro letošní volby staly obcí, kde vyhrálo nové Šlachtovo hnutí Přísaha, které zde získalo 27,1 procento hlasů.