Kdo si na králodvorských městských slavnostech na konci prázdnin odnese vítěznou korunku pro prince a princeznu? Kdo zároveň získá tu nejhodnotnější hračku? Vše máte v rukách vy, naši čtenáři. 

V každém tištěném vydání Berounského deníku počínaje pátkem 7. července najdete hlasovací kupón, jehož prostřednictvím můžete dát hlas jednomu princi a jedné princezně. Platné jsou pouze hlasovací kopóny z tištěného vydání Berounského deníku, neokopírované.

Tento kupón budete na stránkách novin nacházet i následující dny, a to až do 18. srpna.

Do tohoto data zároveň hlasování končí, proto doručte do redakce Berounského deníku soutěžní kupóny včas. Kupóny můžete zaslat poštou, nebo je
doručit osobně na adresu Berounský deník, nám. Marie Poštové 854, 266 01 Beroun.

A o co se hraje? I letos se děti mohou těšit na značkové panenky, stavebnice lego a další hodnotné dárky. Jak pořadatelé akce Berounský deník a město Králův Dvůr garantují, dárek si při slavnostním vyhlášení odnese každé dítě, které se do soutěže zapojilo.

Korunovace princezen a princů se uskuteční na zámku v Králově Dvoře, opět v rámci místních Městských slavností, které slibují bohatý kulturní program pro všechny věkové kategorie. Tradičně nebudou chybět ani kolotoče a další zábava  právě pro nejmenší návštěvníky.