„Je to především den, kterým si připomínáme, jak důležitá a nepostradatelná je jejich práce. Všichni v hořovické nemocnici si tuto skutečnost uvědomují a rádi využíváme této příležitosti k tomu, abychom svým sestrám, zdravotníkům a porodním asistentkám poděkovali za jejich výtečnou práci, osobní nasazení a nadšení, se kterým tuto profesi vykonávají,“ vysvětlila hlavní sestra Adéla Šubertová.

close Každá sestra dostala v Nemocnici Hořovice růži jako poděkování za osobní nasazení. info Zdroj: se svolením Nemocnice Hořovice zoom_in Každá sestra dostala v Nemocnici Hořovice růži jako poděkování za osobní nasazení.

Zdravotní sestry jsou nepostradatelnou součástí zdravotní péče. Jejich role zahrnuje širokou škálu činností, od poskytování základní péče až po komplexní léčbu, ať už ve zdravotnických zařízeních nebo domácím prostředí. Jejich péče, empatie a odbornost jsou nenahraditelné. „Je důležité vyjádřit své upřímné poděkování všem zdravotním sestrám za jejich obětavost a nekonečnou péči, kterou každodenně poskytují," dodala Šubertová.