V současné době má provoz sportoviště na starosti Antonín Marx, který je současně ředitelem sousedícího městského plaveckého areálu Laguna.

„Přes letní období jsme se snažili udělat nejdůležitější opravy tak, abychom mohli zahájit provoz. Nejdůležitější byla oprava rolby, která byla ve velmi špatném stavu a bez ní by nemohla sezóna začít. Instalovaly a opravovaly se rozvody vody, topení a kotel," vyjmenovával hlavní opravy Antonín Marx.

„V současné době je zimní stadion v provozu. Máme rozpis ledové plochy pro jednotlivé akce a už několik týdnů funguje i veřejné bruslení. Od listopadu také začíná škola bruslení pro základní školy," konstatoval pro Berounský deník Antonín Marx.

Protože je zimní stadion ve špatném stavu, připravil Antonín Marx s městem seznam nejdůležitějších investic, které bude potřeba postupně udělat. „Vše ale samozřejmě závisí na penězích a také na čase. V současné době například máme naplánovanou pokládku podlahy v jedné z kabin, ale je potřeba práce skloubit s provozem zimního stadionu. Najít vhodný termín je někdy problém," podotkl Antonín Marx. 

Na potřebné opravy berounského zimního stadionu město shání peníze i formou vhodných dotací.

„Pro nás je ale nejdůležitější, že zimák funguje. Po loňské anabázi, kdy několik dní dokonce energetici odpojili elektřinu, je to pořád lepší situace. Město je pro nás daleko větší záruka, že stadion bude fungovat," konstatovala paní Věra, jejíž desetiletý syn hraje hokej za místní oddíl Berounských Medvědů.

Veřejnost se o hodinách veřejného bruslení může informovat buď přímo na vývěsní tabuli u stadionu, nebo na webových stránkách městského plaveckého areálu Laguna. „Nové stránky i facebookový profil zimního stadionu se zatím připravují," dodal Antonín Marx.