O vaše sympatie usilovalo celkem 14 psích mazlíčků nejrůznějších velikostí, zbarvení, plemen a také jmen. Vítěze určil součet konečného pořadí v kupónovém hlasování i v hlasování na internetu. Takže kdo byl úspěšný v počtu hlasů ve webovém hlasování, nemusel mít ještě vítězství jisté. Pokud podcenil kupónové hlasování 
a umístil se na spodních příčkách, mohl ho v konečném pořadí ze stupňů vítězů vysunout jiný pes, kterému jste zaslali více novinových kupónů.

Ale už nebudeme napínat. Kdo tedy nakonec získává tři cenné kovy? Gratulace za první místo míří za Grace 
z Pyšel. Dvouletá rotvajlerka si zasloužila vaše sympatie jak v novinách, tak na internetu. Podle jejího majitele miluje dlouhé procházky střežení obydlí a výcvik.

Stříbrná příčka patří Leonardu Greisovi. Stafordšírský bullterier si oblíbil procházky i spaní na gauči.

Bronzovou medaili získává Ferda II. Roční pes se podle jeho majitelky vyžívá v kousání do všeho, spaní na posteli, nošení jakýchkoli předmětů, olizování, skákání návštěvám po hlavě a miluje plavání.

Protože víme, jak smutně chutná bramborová medaile, rozhodli jsme se odměnit pejsky, které se umístili do šesté příčky. Odměna proto v redakci čeká ještě na Lexe, Bena a Ťapku.

Gratulujeme všem, kteří byli v anketě Psí miláček Berounského deníku úspěšní. Odměna je pro majitele vítězných psů připravená v redakci Berounského deníku, náměstí Marie Poštové 854, Beroun. Odměnu si vyzvedněte v redakci do 15. dubna.