Strach, hrůza a obrovský pocit hnusu nyní zřejmě ničí psychiku dvaadvacetileté dívky, kterou dnes ráno v pět hodin cizí státní příslušník znásilnil v práci. Podle předběžných informací by se mělo jednat o asiata, který mluvil anglicky. Drobná blondýnka, která se stala jeho obětí, pracovala v herně zhruba 14 dní. To, že ji po tak krátké době v práci hned někdo znásilnil, byl pro její kolegy obrovský šok. „Musí prožívat hrozné chvíle. Když jsem dnes přišla do práce, tak už tady nebyla. Odvezli ji ještě pomalu polonahou na vyšetření. Teď je asi zřejmě u výslechu na policii,“ uvedla dnes ráno druhá pracovnice berounské herny a baru Ludus.

Kvůli znásilnění byla herna a bar Ludus dnes dopoledne uzavřena. Policejní experti zde snímali otisky a hledali stopy, které by je dovedli k pachateli. V odhalení jeho identity jim také pomůže záznam z videokamer, které jsou umístěny přímo v herně a venku.

Za chvilku prožité rozkoše hrozí asiatovi vězení v délce od dvou do osmi let. „V poslední době jsem soudil tři případy znásilnění. Všechny měli na svědomí Slováci. Pachatelé těchto trestných činů většinou pokaždé tvrdí, že se sexem žena souhlasila, že byl dobrovolný. Podle mne to tak bude i v tomto případě. Někdy se hájí také tím, že si poškozená vše vymyslela. Málokdy se pachatel ke znásilnění přizná,“ informoval soudce Okresního soudu v Berouně Michal Pařez.

K násilnému činu došlo v této berounské herně už podruhé. Před několika lety zde kriminalisté vyšetřovali dokonce vraždu. „Myslím, že to bylo už před sedmi lety. Tenkrát jsem tady ještě nepracovala a herna měla i jiného majitele,“ upozornila žena z herny.

Znásilněné dívce nabízí okamžitou pomoc psycholožka z králodvorského centra Sponte Zuzana Černá. „Je potřeba, aby se ze svého traumatizujícího zážitku ihned někomu vyzpovídala. Nesmí se stydět o tom, co se jí stalo, mluvit. Nesmí se uzavřít. Přes víkend by se jí prožité hrůzy vrátily a ona by si pak připadala poskvrněná,“ radí zkušená psycholožka. Redakce Deníku má k dispozici číslo jejího mobilního telefonu.