V dnešním vydání se vám všechny soutěžící děti představují, jejich fotografie najdete i na webových stránkách www.berounsky.denik.cz. Od soboty 4.8. dne můžete také začít vyplňovat soutěžní kupón, který na stránkách vašeho regionálního tisku najdete každý den až do čtvrtka 9. srpna na stránkách tisku. Hlasovat můžete vždy pro jednu holčičku a jednoho chlapce. Hlasovací lístky odevzdejte nejpozději do pátku 10. srpna do schránky Berounského deníku, která je umístěna u vchodu na budově redakce. Hlasovací lístky lze poslat také poštou na adresu Berounský deník, nám. Marie Poštové 854, 266 01 Beroun.

Stavebnice lego, panenky, autíčka, knížky, kreativní a výtvarné hračky. Vítězové soutěže se zkrátka mohou těšit na hodnotné dárky, ale s prázdnou neodejde žádné z přihlášených holčiček a chlapečků. Proto neváhejte a podpořte svého favorita.

Soutěž Princ a princezna Berounského deníku od jejího vzniku podporuje město Králův Dvůr. Je tedy samozřejmostí, že i vyhlášení vítězů se bude konat na místním zámku v rámci Městských slavností Králova Dvora, které se uskuteční v sobotu 25. srpna. Kdo si nasadí vítěznou korunku, to se dozvíme ve 14:00, ale rozhodně se vyplatí zůstat na celé slavnosti. Čeká vás divadlo, vystoupení Petra Kotvalda, Markéty Konvičkové či Xindla X. Na závěr nebude chybět ohňostroj. Součástí budou také atrakce pro děti.

Autor: Petra Lišková